Przejdź do treści

Odbierz bezpłatnego workbooka

Workbook
"Nie odkładaj na później. Jak zacząć i skończyć to, co zaczęłaś?"

Jeśli nie umiesz się zmotywować, żeby zacząć działać, ciągle się rozpraszasz i nie wiesz jak się skupić to dobrze trafiłaś! Ten workbook pozwoli Ci nauczyć się jak pokonać prokrastynację i jak móc się w końcu skupić.

workbook nie odkladaj na pozniej

Czujesz, że Twoim problemem jest:

Motywacja do działania

Masz słomiany zapał? Najpierw wiele energii, ale z czasem motywacja słabnie i odpuszczasz? Nie wiesz jak sobie, z tym poradzić?

Regularność


Masz wiele na głowie i ciężko pogodzić Ci codzienne życie z tym, co chcesz osiągnąć? Nie wiesz jak być systematyczną?

Skupienie się


Kiedy zaczniesz już pracować to często się rozpraszasz, Twoje myśli wędrują wszędzie indziej, a koncentracja wydaje się niemożliwa

Blokady wewnętrzne


Twój mózg podsuwa Ci mnóstwo pomysłów, ale nie potrafisz zabrać się do roboty? A do tego nie wiesz, co właściwie Cię blokuje?

Ebook to 3 rozdziały, które poruszają tematy:

Prokrastynacja

W tej części skupiamy się na tym dlaczego prokrastynujesz, z czego to wynika i jak sobie z tym poradzić na co dzień.

Motywacja

Czy motywacja to na pewno to, czego potrzebujesz? Opowiem Ci, jak działać pomimo braku motywacji.

Koncentracja

A na koniec rozprawimy się z rozpraszaczami i znajdziemy dopasowany do Ciebie sposób na skupienie się.

Workbook składa się z 2 części - ebooka + dodatkowych kart pracy do druku

nie odkladaj na pozniej ebook
nie odkladaj na pozniej workbook

Te osoby już go przerobiły - zobacz co mówią

Co jeszcze otrzymasz po zapisie do newslettera?

Najczęściej zadawane pytania

Dla każdego, kto potrzebuje wsparcia w tym, by nie odkładać swojego życia, biznesu czy hobby na później,   w byciu zmotywowanym czy regularnym, a także w koncentracji. Innymi słowy dla tych, którzy chcieliby wiedzieć jak zacząć (swoje działania) i skończyć to, co zaczęłaś (bes stresu, presji, ze zrozumieniem dla siebie i tego, jak działa nasz mózg). Swoje treści kieruję głównie do kobiet, dlatego pisane są w formie żeńskiej, ale jeśli Ci to nie przeszkadza to korzystaj śmiało 🙂

Tak. Workbook otrzymasz za darmo w zamian za zapis do newslettera – podanie swoich danych (imię i email) i zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych (czyli takich, które umożliwiają mi kontakt z Tobą za pośrednictwem maila). 

Workbook składa się z 2 części – ebooka, w którym po każdym rozdziale znajdziesz proste zadania do wykonania, które pomogą Ci we wprowadzeniu nawyków w praktykę, a także dodatkowych kart pracy do druku. Karty zebrałam osobno w wygodnym pliku, które polecam wydrukować i wypełnić ręcznie. Daj sobie czas na przemyślenia, zastanowienie się nad tym co możesz zrobić i wprowadź plan w życie stopniowo. Trzymam kciuki!

Sprawdź, czy potwierdziłaś zapis do newslettera, gdyż bez tego nie jestem w stanie przesłać Ci żadnej wiadomości. Jeśli nie otrzymałaś maila z potwierdzeniem, napisz do mnie wiadomość poprzez formularz albo wyślij wiadomość na  Instagramie.