Przejdź do treści

Cześć, jestem Karina

i pomagam małym biznesom lepiej wykorzystać czas
w zarządzaniu biznesem, aby mieć go również na pasję i życie

karina znajduje czas

Kim jestem?

Kobietą, 30latką, marzycielką, seowcem, od ponad 6 lat mieszkam w Niemczech. Chcę wspierać inne kobiety w ich dążeniach do budowania swojego biznesu, a szczególnie w planowaniu, organizacji i DZIAŁANIU, bo to jest najtrudniejsze. Prywatnie kocham czytać, podróżować (narazie po Europie), uczyć się nowych rzeczy i języków, poznawać ludzi i ich unikalne historie. No i głaskać mojego kotka. Nie lubię sztywnych ram, presji, stresu – któż  z nas lubi? Ale to właśnie dlatego organizuję swój biznes w taki sposób, żeby sprawiało mi to radość i nawet jeśli nie mam za dużo czasu to żeby nadal iść do przodu. I to właśnie chcę Ci pokazać. Zostań ze mną.

Jak nauczyłam się zarządzania czasem?

Spędziłam wiele godzin ucząc się technik i metod, które pomagają zwiększyć produktywność, dobrze zorganizować swój biznes i wybierać priorytety. Co mi pomogło?

  • praca zdalna – dla wielu brzmi jak bajka, ale w momencie gdy masz naprawdę wielką swobodę w wykonywaniu swoich obowiązków musisz nauczyć się wybierać priorytety i dostarczać jak największą wartość bez kontroli i motywacji z zewnątrz;
  • 4-dniowy tydzień pracy –  firma, w której pracowałam zdecydowała się na ten krok i obowiązki zamiast w 5 dni ogarniałam w 4; byłam też częścią grupy, która wprowadzała ten system w zespołach;
  • studiowanie dziennie na 2 kierunkach jednocześnie na 2 uniwersytetach w różnych częściach Krakowa (a to czasy jeszcze przed pandemią, więc wszystko trzeba było załatwić osobiście ) i jednocześnie pracując
  • zarządzanie zespołem i organizacja zadań, planowanie i realizacja projektów
  • kursy dodatkowe np. z grywalizacji, ale też dotyczące narzędzi biznesowych

Co jest dla mnie ważne?

Życiowy balans

Wcale nie trzeba harować dniami
i nocami i się zajeżdżać, aby odnosić sukcesy. Można zrobić to czując się dobrze tu i teraz.

Indywidualizm

Rozwiązanie powinno być dopasowane do Ciebie, a nie odwrotnie. Każda
z nas jest różna i co innego jej pomoże dojść do celu.

Dotarcie do celu

Bez jasnych celów kręcisz się w kółko. Ekscytuję się drogą
i nawet jeśli zajmuje ona czas to wiem, że dotrzemy tam, gdzie chcemy w najprostszy sposób.

Konkret

Lanie wody sprawdza się tylko na maturze. Stawiam na konkrety, pewność, praktykę
i doświadczanie, bez zapychaczy.

Dobra organizacja

Przejrzystość, porządek oszczędzają moje zasoby - energię, czas i pieniądze. Organizacja to spokój i chwila wytchnienia.

Jak pracuję?

Jedna z klientek powiedziała mi „ja jestem chaosem i nieogarem, pomóż mi”. To dało mi dużo do myślenia, bo to nie z Tobą osobą było coś nie tak. Po prostu potrzebowała technik i narzędzi, żeby móc działać skutecznie. To tak jakbyś nie znała chińskiego i miała się dogadać z kimś. Bez translatora, bez słownika, bez wiedzy o kulturze i w sprawie, którą trudno przekazać na migi. Wiesz, czego chcesz, wiesz co trzeba zrobić, ale nie umiesz tego poukładać w logiczną całość, która przyniesie rezultaty. Ja jestem takim translatorem, narzędziem, które pokaże Ci jak się zorganizować, planować i działać i odzyskać swój czas w biznesie.

Wierzę, że:

  • planowanie może być narzędziem, które pomaga w realizowaniu Twojej wizji;
  • nie potrzebujemy presji i stresu, które i tak nas zewsząd atakują;
  • cele mogą być dostosowane do Twojej sytuacji i nadal możesz osiągać rezultaty nawet jeśli masz wiele na głowie.

Takie podejście jest Ci bliskie?

Odbierz darmowy ebook (po zapisie do newslettera), w którym dowiesz się jak nie odkładać na później.  A jeśli potrzebujesz dodatkowego, indywidualnego wsparcia to sprawdź jak mogę Ci pomóc!