Przejdź do treści

Mentoring 1:1
Znajduję Czas na Planowanie

To kompleksowe wsparcie, które opracowałam w odpowiedzi na wątpliwości i słowa moich odbiorczyń “mam za dużo zadań i nie potrafię ich rozplanować”, “nie wiem od czego zacząć i nie zaczynam w ogóle”, “wszystko wydaje się tak samo ważne i się gubię”, “nie wyznaczam celów, bo je zawsze porzucam”.

Podczas personalizowanych warsztatów przeprowadzę Cię przez najważniejsze fundamenty planowania i produktywności dostosowane do Ciebie, bo wierzę w to, że nie ma jednego gotowego rozwiązania, sztywnych ram, w które da się włożyć każdą osobę. Planowanie ma służyć i pomagać Tobie, a ja jestem tutaj żeby Cię wesprzeć. Projektuję Twoją drogę, w zgodzie z Tobą i w oparciu o Twoje cechy, sytuację i styl bycia. Tak, aby była skuteczna i spójna z Tobą.

Dla kogo jest ten mentoring?

mentoring planowanie w biznesie
planowanie biznesowe mentoring

Co zyskasz podczas współpracy?

Nad czym będziemy pracować?

  • wyznaczamy realistyczne cele/ogólny kierunek działania
  • omawiamy Twój plan dnia, tygodnia, miesiąca
  • tworzymy produktywny, łatwy w realizacji harmonogram
  • wyznaczamy priorytety i czas pracy
  • ogarniamy strategię na zmiany w dłuższej perspektywie
  • wykorzystujemy energią i zasoby w najlepszy możliwy sposób

 

UWAGA: program mentoringu może się różnić, bo dopasowujemy go do Ciebie, jeśli są obszary, które już teraz super działają to możemy je pominąć, zająć się tymi, które wymagają więcej zaopiekowania. Rozwiązania, metody i techniki dobieram w zależności od Ciebie, Twoich zasobów, wiedzy czy preferencji.

Proces współpracy krok po kroku

1.  Dajesz mi znać, że chcesz skorzystać z mentoringu

2. Przesyłam Ci dodatkowe szczegóły, ankietę badającą Twoje potrzeby i ustalamy termin. To czas na zastanowienie się, która ścieżka jest dla Ciebie, ale nie musisz podejmować ostatecznej decyzji. Pracujemy już podczas zgłoszenia, dzięki pytaniom, które pomogą Ci odkryć realne wyzwania.

3. Pierwsze spotkanie  – omawiamy z czym się mierzysz, co Cię blokuje, jak wygląda obecna sytuacja, pogłębiamy to, co wypisałaś w ankiecie

  • poznaję Cię, dopytuję o Twój styl życia, preferencje i to co dla Ciebie ważne, sprawdzamy jakich zmian potrzebujesz
  • określamy które obszary wymagają poprawy, gdzie najlepiej zacząć żebyś widziała efekty, kreujemy wizję, do której dążymy
  • wprowadzamy pierwsze zalecenia w zgodzie z Tobą
  • ustalamy, która ścieżka będzie dla Ciebie najodpowiedniejsza jeśli nie jesteś pewna
 

4. Drugie i trzecie spotkanie – pracujemy nad rozwiązaniami dla Ciebie, takimi, które pomogą TOBIE i będę dopasowane do tego co lubisz, jak żyjesz i czego chcesz. Odpowiadam na Twoje pytania i pomagam np. w doborze najskuteczniejszych dla Ciebie metod zarządzania czasem.

5. Czwarte spotkanie – odbywa się po miesiącu/dwóch w zależności od potrzeb. Sprawdzamy jak Ci jest ze zmianami, czy coś jeszcze trzeba udoskonalić. Dopracowujemy techniki i uczymy się dodatkowych narzędzi.

Podczas procesu masz ze mną stały kontakt mailowy lub na wybranym komunikatorze, gdzie odpowiadam na Twoje pytania, dodaję otuchy czy motywacji.

infografika proces wspolpracy znajduje czas

Czego potrzeba, żeby mentoring miał sens?

Praca własna

Otwartość i szczerość

Dobra wiadomość jest taka, że wspólnie możemy poradzić sobie z Twoim wyzwaniem, a zła, że nic nie dzieje się samo. Żeby mentoring przyniósł Ci korzyści to będziesz musiała „coś” zrobić – czy to przetestować rozwiązanie, czy np. przemyśleć co i jak. Nie jestem magiczną wróżką, ale mogę Cię wesprzeć jeśli włożysz w proces trochę własnej energii. A do tego szczyptę otwartości i szczerości – nie będę Cię oceniać, tylko szukać rozwiązań.

mentoring planowanie

Ta ścieżka nie jest dla Ciebie jeśli:

Co dokładnie otrzymujesz?

Inwestycja: 1598 zł

Czujesz, że to nie ścieżka dla Ciebie?

Zobacz inne opcje!

organizacja w biznesie
ORGANIZACJA

Ta ścieżka skupia się na organizowaniu swojego biznesu, porządkowaniu i budowaniu poczucia, że panujesz nad swoim biznesem.

biznes na etacie, kobieta przy laptopie
BIZNES NA ETACIE

Wybierz tę ścieżkę jeśli budujesz biznes na etacie           i gubisz się w nadmiarze zadań, nie wiesz od czego zacząć i jak być regularną.

Znajdźmy razem czas na to, co dla Ciebie ważne!