Przejdź do treści

Mentoring 1:1
Znajduję Czas na Organizację

Masz bałagan w dokumentach albo plikach? Nie wiesz jak zorganizować sobie pracę nad kursem czy ebookiem, a Twoje ogarnianie chaosu kończy się bólem głowy? To ścieżka dla Ciebie! Podczas indywidualnego mentoringu zajmiemy się układaniem Twojego biznesu i sposobami na jak najlepszą organizację Twojej przestrzeni.

W zależności od tego jakie masz potrzeby zajmiemy się zarządzaniem projektami, wprowadzaniem procedur, tworzeniem hierarchii czy pracą nad dokumentami. Wierzę, że jestem w stanie znaleźć dla Ciebie takie rozwiązania, które się sprawdzą na dłuższą metę i których nie porzucisz po 3 dniach wracając do punktu wyjścia. Jestem tutaj, aby wspierać Twój biznes  w drodze do lepszej organizacji i efektywności.

Dla kogo jest ten mentoring?

organizowanie biznesu mentoring
Projekt bez nazwy-8

Co zyskasz podczas współpracy?

Nad czym będziemy pracować?

  • wyznaczamy realistyczne cele/ogólny kierunek działania
  • omawiamy Twój sposób organizacji lub jego brak
  • tworzymy procesy/procedury i automatyzacje dla Twojego biznesu
  • wyznaczamy narzędzi do organizacji zadań i projektów i to jak ich efektywnie używać
  • ogarniamy przestrzeń – online i tą wokół Ciebie, pliki, dokumenty, zadania dla klientów 
  • produktywnym wykorzystaniem Twojego czasu 

 

UWAGA: program mentoringu może się różnić, bo dopasowujemy go do Ciebie, jeśli są obszary, które już teraz super działają to możemy je pominąć, zająć się tymi, które wymagają więcej zaopiekowania. Rozwiązania, metody i techniki dobieram w zależności od Ciebie, Twoich zasobów, wiedzy czy preferencji.

Proces współpracy krok po kroku

1.  Dajesz mi znać, że chcesz skorzystać z mentoringu

2. Przesyłam Ci dodatkowe szczegóły, ankietę badającą Twoje potrzeby i ustalamy termin. To czas na zastanowienie się, która ścieżka jest dla Ciebie, ale nie musisz podejmować ostatecznej decyzji. Pracujemy już podczas zgłoszenia, dzięki pytaniom, które pomogą Ci odkryć realne wyzwania.

3. Pierwsze spotkanie  – omawiamy z czym się mierzysz, co Cię blokuje, jak wygląda obecna sytuacja, pogłębiamy to, co wypisałaś w ankiecie

  • poznaję Cię, dopytuję o Twój styl życia, preferencje i to co dla Ciebie ważne, sprawdzamy jakich zmian potrzebujesz
  • określamy które obszary wymagają poprawy, gdzie najlepiej zacząć żebyś widziała efekty, kreujemy wizję, do której dążymy
  • wprowadzamy pierwsze zalecenia w zgodzie z Tobą
  • ustalamy, która ścieżka będzie dla Ciebie najodpowiedniejsza jeśli nie jesteś pewna
 

4. Drugie i trzecie spotkanie – pracujemy nad rozwiązaniami dla Ciebie, takimi, które pomogą TOBIE i będę dopasowane do tego co lubisz, jak żyjesz i czego chcesz. Odpowiadam na Twoje pytania i pomagam np. w doborze najskuteczniejszych dla Ciebie metod zarządzania czasem.

5. Czwarte spotkanie – odbywa się po miesiącu/dwóch w zależności od potrzeb. Sprawdzamy jak Ci jest ze zmianami, czy coś jeszcze trzeba udoskonalić. Dopracowujemy techniki i uczymy się dodatkowych narzędzi.

Podczas procesu masz ze mną stały kontakt mailowy lub na wybranym komunikatorze, gdzie odpowiadam na Twoje pytania, dodaję otuchy czy motywacji.

infografika proces wspolpracy znajduje czas

Czego potrzeba, żeby mentoring miał sens?

Praca własna

Otwartość i szczerość

Dobra wiadomość jest taka, że wspólnie możemy poradzić sobie z Twoim wyzwaniem, a zła, że nic nie dzieje się samo. Żeby mentoring przyniosły Ci korzyści to będziesz musiała „coś” zrobić – czy to przetestować rozwiązanie, czy np. przemyśleć co i jak. Nie jestem magiczną wróżką, ale mogę Cię wesprzeć jeśli włożysz w proces trochę własnej energii. A do tego szczyptę otwartości i szczerości – nie będę Cię oceniać, tylko szukać rozwiązań.

organizacja w biznesie mentoring

Te ścieżka nie jest dla Ciebie jeśli:

Co dokładnie otrzymujesz?

Czujesz, że to nie ścieżka dla Ciebie?

Zobacz inne opcje!

planowanie w biznesie
PLANOWANIE

Nie lubisz planować, bo i tak zawsze coś się wykrzacza? Wybierz tę ścieżkę, a popracujemy nad elastycznym planowaniem Twojego biznesu czy konkretnego projektu, tak abyś dążyła do celu nawet gdy po drodze wydarzy się coś milion przeszkód.

biznes na etacie, kobieta przy laptopie
BIZNES NA ETACIE

Wiem jak wygląda biznes na etacie. Mnóstwo zadań, stres, zmęczenie, a jednocześnie chęć rozwoju i pracy na własnych zasadach. Pomogę Ci to wszystko ogarnąć, tak żebyś się po drodze nie wypaliła i miała czas na to, co dla Ciebie ważne!

Znajdźmy razem czas na to, co dla Ciebie ważne!