Przejdź do treści

Mentoring 1:1
Znajduję Czas na Biznes na Etacie

Biznes na Etacie to specjalne wsparcie, które łączy planowanie i organizację, ale dla osób, które chcą budować swój biznes będąc jeszcze na etacie. Wtedy, gdy masz jeszcze poduszkę bezpieczeństwa i stałe zarobki, ale szukasz sposobu by stać się swoją własną szefową. Taki moment jest bardzo wymagający i bez zarządzania swoim czasem jest zwyczajnie bardzo trudno się nie poddać i regularnie działać.

Podczas indywidualnego mentoringu wyznaczymy realistyczne cele, zaplanujemy Twój biznes, zorganizujemy Twoją pracę i zastanowimy się jak możemy zautomatyzować część zadań. Pokażę Ci jak budować biznes w spokoju, zgodzie z Tobą i tak żeby się nie wypalić od nadmiaru obowiązków i zadań do odhaczenia i mieć czas na to, co dla Ciebie ważne – rodzinę, pasje czy coś innego.

Dla kogo są te warsztaty?

mentoring biznes na etacie
mentoring indywidualny biznes na etacie

Co zyskasz podczas współpracy?

Nad czym będziemy pracować?

 • wyznaczamy realistyczne cele/ogólny kierunek działania
 • wybieramy priorytety i łatwy w realizacji harmonogram
 • tworzymy strategię działania w dłuższej perspektywie
 • automatyzujemy Twoje działania (ale nadal w zgodzie z Tobą)
 • wykorzystujemy energią i zasoby w najlepszy możliwy sposób
 • uczymy się korzystania z narzędzi, które ułatwią Ci pracę
 • pracujemy nad balansem pomiędzy etatem, własnym biznesem, a życiem prywatnym

 

UWAGA: program mentoringu może się różnić, bo dopasowujemy go do Ciebie, jeśli są obszary, które już teraz super działają to możemy je pominąć, zająć się tymi, które wymagają więcej zaopiekowania. Rozwiązania, metody i techniki dobieram w zależności od Ciebie, Twoich zasobów, wiedzy czy preferencji.

Proces współpracy krok po kroku

1.  Dajesz mi znać, że chcesz skorzystać z mentoringu

2. Przesyłam Ci dodatkowe szczegóły, ankietę badającą Twoje potrzeby i ustalamy termin. To czas na zastanowienie się, która ścieżka jest dla Ciebie, ale nie musisz podejmować ostatecznej decyzji. Pracujemy już podczas zgłoszenia, dzięki pytaniom, które pomogą Ci odkryć realne wyzwania.

3. Pierwsze spotkanie  – omawiamy z czym się mierzysz, co Cię blokuje, jak wygląda obecna sytuacja, pogłębiamy to, co wypisałaś w ankiecie

 • poznaję Cię, dopytuję o Twój styl życia, preferencje i to co dla Ciebie ważne, sprawdzamy jakich zmian potrzebujesz
 • określamy które obszary wymagają poprawy, gdzie najlepiej zacząć żebyś widziała efekty, kreujemy wizję, do której dążymy
 • wprowadzamy pierwsze zalecenia w zgodzie z Tobą
 • ustalamy, która ścieżka będzie dla Ciebie najodpowiedniejsza jeśli nie jesteś pewna
 

4. Drugie i trzecie spotkanie – pracujemy nad rozwiązaniami dla Ciebie, takimi, które pomogą TOBIE i będę dopasowane do tego co lubisz, jak żyjesz i czego chcesz. Odpowiadam na Twoje pytania i pomagam np. w doborze najskuteczniejszych dla Ciebie metod zarządzania czasem.

5. Czwarte spotkanie – odbywa się po miesiącu/dwóch w zależności od potrzeb. Sprawdzamy jak Ci jest ze zmianami, czy coś jeszcze trzeba udoskonalić. Dopracowujemy techniki i uczymy się dodatkowych narzędzi.

Podczas procesu masz ze mną stały kontakt mailowy lub na wybranym komunikatorze, gdzie odpowiadam na Twoje pytania, dodaję otuchy czy motywacji.

infografika proces wspolpracy znajduje czas

Czego potrzeba, żeby mentoring miał sens?

Praca własna

Otwartość i szczerość

Dobra wiadomość jest taka, że wspólnie możemy poradzić sobie z Twoim wyzwaniem, a zła, że nic nie dzieje się samo. Żeby mentoring przyniósł Ci korzyści to będziesz musiała „coś” zrobić – czy to przetestować rozwiązanie, czy np. przemyśleć co i jak. Nie jestem magiczną wróżką, ale mogę Cię wesprzeć jeśli włożysz w proces trochę własnej energii. A do tego szczyptę otwartości i szczerości – nie będę Cię oceniać, tylko szukać rozwiązań.

mentoring biznesowy

Ta ścieżka nie jest dla Ciebie jeśli:

Co dokładnie otrzymujesz?

Czujesz, że to nie ścieżka dla Ciebie?

Zobacz inne opcje indywidualnej współpracy.

planowanie w biznesie
PLANOWANIE

Nie wiesz jak zaplanować projekt, kampanię albo po prostu Twój miesiąc? To dobra ścieżka dla Ciebie, pokażę Ci jak robić to łatwo i elastycznie.

organizacja w biznesie
ORGANIZACJA

Twoje pliki i komputer to chaos? A może gubisz się w zadaniach, dla swoich klientów? Znajdziemy organizacyjne rozwiązania dla Ciebie.

Znajdźmy razem czas na to, co dla Ciebie ważne!